POZOR:

  • všichni jste vítaní^^ (i přes, někdy, ošklivé články)
  • články berte s rezervou-> omluvte prosím pravopisné chyby
  • informace jsou především z: google.cz, youtube.com, karaoketexty.cz, shirai.cz,...
  • -> pokud by měl někdo problém se zdroji, problém bude řešen
  • všechny články píšu já (pokud neuvedu jinak)-> zákaz kopírování bez souhlasu (lze citovat části)
  • většina článků je erotických (hentai, yaoi, yuri)
  • návrhy na povídky, naučné články atd. jsou vítané
  • je možné si požádat o povídku, báseň,... :3-> ta se pak objeví tady^^
  • pokud se vám tu nelíbí, nikdo vás nenutí tu být
  • budu ráda za komentáře a vaše názory- pokud uznám, že se mi váš koment nelíbí, smažu jej
!Přeji zde příjemně strávený čas!
PROČ MÁ TENTO BLOG V NÁZVU SLOVO SHAMELLESS 2 L A 2 S? TO SE DOZVÍTE V TOMTO KRATIČKÉM PŘÍBĚHU! -> FALLEN ANGELS
Výsledek obrázku pro the walking dead 9Výsledek obrázku pro ahs apocalypse

Fallen Angels první kapitola

1. června 2013 v 17:26 | Gelliah |  Příběhy, povídky, fan fiction,...
Táákže, mám nový příběh o padlých andělech. Doufám, že se vám bude líbit.
Před každým čtením, poslechnout!: Black Veil Brides- Fallen Angels

VAROVÁNÍ: NĚKTERÉ INFORMACE NEJSOU PODLE PRAVDY! NEVĚŘTE VŠEMU CO ČTETE!

Jsou Nemrtví. Jsou Nesmrtelní. Jsou Krásní. Jsou Padlými anděli.
Mají jedno společné-za života ignorovali lásku a když zemřeli, vrátili se v reinkarnaci, aby to mohli napravit. Ovšem ne všichni se chtějí zamilovat a umřít...

Volně padala napříč vzduchem. Řítila se vzduchem, směrem k zemi. Domnívala se, že brzy přistane, spíše se rozplácne a zemře. Jenže omyl. Těsně nad zemí se obrátila a roztáhla křídla, poté hladce přistála. Nevěděla ani jak se to stalo. Před ní se náhle zjevil jakýsi člověk, chlapec s černými vlasy, černě podmalovanýma černýma očima. Oblečený byl jenom do černých upnutých džínsů. Za ním se rýsovaly dvě obrovské černé šmouhy. Dívka si protřela oči, aby zaostřila. Následně se znovu podívala na chlapce a zjistila, že ty dvě černé šmouhy nejsou šmouhy, nýbrž křídla. Nechápavě se na něj podívala. Roztáhl svá majestátní křídla a poté jen řekl: ,,Psst." Smířeně přikývla.

,,Jsi tady, protože jsi ve svém minulém životě opovrhovala láskou. Totálně jsi ji ignorovala. Neexistovala pro tebe. Tabu. Zakázané téma." Řekl tiše. Dívka na něj jen vytřeštěně zírala.
,,V minulém životě?" Šeptla.
,,Ano. Zemřela jsi. Nevíš?" Nechápal její otázku.
,,Já, že jsem zemřela? Ne, to není možné! Byla jsem na školním plesu s mým idolem! Konečně se na mě usmálo štěstí a pak.. A pak bylo co?" Pocuchala si v rozpacích vlasy.
,,To nevím. My jsme tě jen převzali, to je naše povinnost." Řekl a uklonil se jak komorník.

Dívka se na chvíli odmlčela, aby si v tom udělala jasno. Pohnula rukama a v tom se na jejích zádech něco pohnulo. Bylo to nepříjemné. Ohnula ruce a sáhla na to. Byla to křídla! Sáhla si na oči. Na svých prstech spatřila černé šmouhy. Asi z make-upu, pomyslela si. Ale počkat, já se takhle nemaluju! Totálně zmatená zalapala po dechu. Chlapec k ní ihned přiskočil a chytil ji za ruku. Zhluboka dýchala a snažila si ve všem udělat pořádek, ale nešlo to. Myšlenky přilétávaly a odlétávaly rychlostí blesku. Začala jí bolet hlava a tepat ve spáncích.
,,Jasně. Chceš vysvětlení. Budu hádat. 1)Kdo jsem?" Odtušil. Přikývla.
,,Jsem vlastně svrchovaný pán všech co ke mě přijdou. 2)Co je tohle sakra za místo?" Zase odtušil.
,,Vy jste vědma?" Zvedla k němu oči.
,,Ne, nejsem vědma, každopádně tohle je místo kam se dostanou všichni lidé, co zemřeli a při svém životě opovrhovali láskou. 3) Co ty tu děláš?" Dořekl a zvedl jedno obočí. Nejistě se podívala periferním viděním nalevo i napravo.
,,Ty máš jen jedinný důvod proč seš tady. Tvým jedinným cílem je se s někým sblížit a poznat lásku. Pak zemřeš a tvůj úkol bude splněn. Věř mi, že tady budeš trpět, dokud tu lásku nenajdeš." Zakončil chlapec svůj úvodní proslov do jejího nového života.
Pak máchl křídly vznesl se a chtěl odletět, ale ona ještě stačila pípnout:
,,A jaké máš jméno?"
,,Shamelless." Odpověděl, roztáhl křídla a zmizel.
Dívka si trochu pocuchala vlasy a začala přemýšlet:
1)je mrtvá
2)je padlý anděl
3)musí se zamilovat- šmarjá! :!
4)musí znovu umřít!

Když si vše v hlavě urovnala povzdechla si a vypravila se za údajnými padlými anděli. Nějakou chvíli bloudila, až narazila na krásný temný zámeček. Přišla k němu blíž a zaťukala na vstupní bránu, klepadlem ve tvaru křídel. Přišel jí otevřít krásný chlapec oblečený do komornických šatů. Hluboko se uklonil, dívka spatřila dvě majestátná černá křídla.
,,Vítejte." Přivítal je komorník a pokynul dívce, aby vešla. Nadzvedla si sukni a ve vysokých podpatcích překročila práh. Nabídl jí pomocnou ruku. Lehce se začervenala a ruku přijala. Komorník ji zavedl přes nádvoří do zámku. Otevřel ručně kované dveře.
,,Kdo je to?" Ozvalo se ze vstupní haly.
,,Tato dáma je zde nová, očekávali jste ji, nebo ne?" Odpověděl komorník.
,,To sice ano, ale neočekávali jsme ji tak brzy." Řekl hlas. Komorník se na dívku usmál a pokynul, ať vstoupí do haly. Sám se vytratil, asi aby se věnoval svým povinnostem.

Jakmile dívka vstoupila do haly, kde se lidé vesele bavili a smáli se sklenkami vína, všichni ztichli. Ten hlavní, obsypaný krásnými dívkami, se elegantně zvedl, aby dívku přivítal. Dívka k němu vzhlédla.
,,To jsi..." Zalapala po dechu.
,,Ano to jsem já," rozhodil pyšně rukama,
,,jak sis mohla všimnout je nás tu hodně. Tolik mladých životů zhaslo, aby se tady mohli znovuzrodit. Ach božínku, jaký to významný den, žes tu. Tady žijí všichni padlí andělé. Všichni se dostanou sem, kde je o ně dobře postaráno. Je jedna věc, která nás spojuje; za svého života pro nás neexistovala láska. Je jen na tobě, jestli se chceš zamilovat a zemřít, nebo se nezamilovat a žít zde s námi." Řekl muž a pocuchal si černé vlasy.

Byl to ten chlapec, kterého dívka potkala, když přistála na zemi. Nyní si všimla, že má na sobě zářivě bílou košili, rozepnutou, pod níž se mu rýsují dokonalé svaly. Také si uvědomila, že chlapec vůbec není chlapec, nýbrž asi dvacetiletý muž. Byl spanilý, až běda. Muž pokynul, ať k němu dívka přistoupí blíže, protože si opět šel sednout mezi své dívky.
,,Tvé jméno mi uniklo." Řekl a napil se vína.
,,Yuuki." Špitla.
,,Yuuki, jsme velice rádi, že jsi tady s námi. Odteď k nám patříš. Prosím, chovej se zde jako doma. Přidělím ti komorníka, který ti ukáže tvoje komnaty a splní ti tvá přání." Dořekl a políbil ji na čelo. Začervenala se...

Už třímal v ruce další sklenku s vínem, když jí byl přidělen komorník a prováděl ji po zámku, kde jí ukazoval její komnaty, vysvětloval pravidla a dával jí časový rozvrh snídaní, svačin, obědů , večeří, akcí, konferencí, bálů... Její komorník se jmenoval Mathias. Byl to právě onen komorník, který jí přišel otevřít.

Bylo zaklepání na bránu osudné? Jak mohl komorník vědět, že PRÁVĚ Yuuki zaklepe na bránu?
Pokračování Yuukina nového života se dozvíte v příští kapitole, která vyjde 7.6.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačaba Kačaba | Web | 2. června 2013 v 16:19 | Reagovat

Zajímavé :) :DD Moc hezky ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

,,Udeří- li tě někdo do tváře, práskni ho přes jeho! Ať nezůstane žádné zlo neztrestáno. Stůjte jako v cestě lev- buďte nebezpeční i jako poražení!"- Anton Szandor LaVey

Pozn.: Tento blog není určen k hodnocení ve škole a v dalších podobných institucích. Prosím tedy učitele, aby jej nehodnotili dle mých úvah, vyjadřování, článků, atp. Jde pouze o sebevyjádření, nikoli o učební pomůcku nebo uloženou práci do školy :D. Děkuji.
Výsledek obrázku pro deadman wonderland gifVýsledek obrázku pro jigoku shoujo gifVýsledek obrázku pro higurashi gifVýsledek obrázku pro another gif